Ďalšie klubové stránky

Klub plaveckých športov

vycvik

Úvod O nás

Vážení športoví priatelia,

vítame Vás na webových stránkach dvadsiateho ročníka triatlonového podujatia "M KREO Žilinský triatlon 2018", ktoré sa uskutoční tradične v lokalite Vodného diela Žilina, v termíne 18. a 19. augusta 2018.  

„Bolesť prebolí, hrdosť zostane“. Tento slogan asi najlepšie vystihuje to, o čom triatlon je. Vyznávači aj fanúšikovia, všetci triatlonoví nadšenci, príjmite výzvu absolvovať preteky na jednom z najznámejších slovenských triatlonovových podujatí, ktoré sa už po 20 krát uskutočnia v krásnom prostredí žilinského Vodného diela. Preteky, ktoré sú určené ako pre výkonnostných športovcov, ktorí denne v bazéne, na bicykli, alebo na bežeckých tratiach absolvujú desiatky kilometrov, tak aj pre širokú verejnosť túžiacu predovšetkým prekonanať samých seba.

Minulý rok sa na štart postavilo rekordných 520 pretekárov. Veríme, že v tomto roku sa nám rekord podarí opäť prekonať. Prispieť k tomu môže aj Európsky pohár juniorov a junioriek, ktorý sa na Slovensku uskutoční po prvý krát. Sme veľmí hrdí, že Európska triatlonová únia nám dala dôveru a že jedno zo siedmych kôl tohto mládežníckeho európsketo triatlonového podujatia sa uskutoční práve v Žiline. 

V tomto roku sa staneme svedkami súboja o body do Európskeho pohára juniorov v triatlone a o slovenské majstrovské tituly v krátkom triatlone v kategórii mužov a žien. Samozrejme sa bude súťažiť aj o body do Slovenského pohára v triatlone a kross triatlone vo všetkých vekových kategóriách. Podrobnosti nájdete v propozíciách pretekov.

Vychádzame z našich dlhoročných skúseností a pripravili sme spolu s našimi partnermi podujatie s kvalitnou organizáciou, dobre zabezpečenými traťami, vybaveným zázením a s príjemnou športovou atmosférou. 

V pretekoch, ktoré Vás v sobotu 18. a 19. augusta čakajú, Vám všetkým želáme veľa šťastia a nám všetkým pekný športový zážitok. Veríme, že zažijete nezabudnuteľné chvíle a že sa nám s Vašou pomocou podarí udržať kvalitu a priateľskú atmosféru z predchádzajúcich ročníkov.
Príďte do Žiliny v samotných pretekov nájsť odpoveď na otázku kým naozaj ste a kde sú hranice Vašich možností.

za celý tím usporiadateľov Peter Fiabáne, riaditeľ pretekov 

 

Myšlienka

Bolesť pominie, hrdosť zostane.
Partneri s finančnou podporou

Mediálny partner

trenujeme-logo-red